700.00 EU € adrenalin coın hunter derin tek para dedektör - Beyoğlu

İşaretle spam ilan yanlış bölüm kopya ilan süresi dolmuş saldırgan tavır

Diğer Elektronik Aletler Yayın: 29/09/2015 Bu ilanı takip et
 • İlan Türü: Satılan / Verilen
 • Ülke: Türkiye
 • Şehir: İstanbul
 • İlçe: Beyoğlu
 • Mahalle: Karaköy
 • Görüntülenme: 42
 • Açık adres: Yüksek Kaldırım Cd.terim Han No:43 Karaköy-istanbul

GELİŞMİŞ YÜKSEK TEKNOLOJİ


Coin HUNTER, yüksek teknoloji ile geliştirilmiş profesyonel metal detektörüdür. Gelişmiş özellikleri ve benzersiz tasarımı ile tek para ve kalıntı aramaları için mükemmel bir tercihtir.


Doğal altın parçacıkları, tek paralar, tespit edilmesi güç olan metal parçaları, tarihi kalıntılar, kıymetli takı ve mücevherler, ulaşılması zor olan hedeflerin tespiti için ideal bir dedektör olan, Coin HUNTERzorlu arazi koşulları için geliştirilmiştir.MİNERALLİ ZEMİNLERDE MAXİMUM DERİNLİK


Değişik arama modları, ve mineralli zeminlerin dedektör üzerindeki olumsuz etkilerini azaltan benzersiz tasarımı sayesindedaha önce tespit edemediğiniz derinliklerdeki hedeflere ulaşmanın keyfini yaşayacaksınız.


Birçok dedektör için sorun teşkil eden ağır ve yüksek mineralli zeminlerde kendi kategorisindeki başka hiç bir dedektörün sunamadığı rahat ve zahmetsiz kullanım kolaylığı sağlamaktadır. 
KOLAY KULLANIM & HAFİF TASARIM


Coin HUNTERdedektör benzersiz derinliği, ve kullanım kolaylığı ile yüksek mineralli zeminlerde rahat arama imkanı sunar. Kolay kullanımı sayesinde yüksek performanslı profesyonel bir dedektör ile arama yapmanın keyfine varacaksınız.
İKİ FARKLI SES TONU İLE METAL AYRIMI ( DUAL TONE )


Coin HUNTER, benzersiz derinliklere ulaşabileceği gibi, sahip olduğu üstün metal ayırma yeteneğiyle, altın gümüş gibi değerli metaller ile demir türü değersiz metalleri 2 farklı ses tonuyla kolaylıkla ayırt etmenize yardımcı olur.  Özellikle çöp metallerin yoğun olduğu zeminlerdeistenmeyen metallere boşa kazı yapmanızı önler. Derin hedeflerden alınan zayıf sinyal sesini yükselterek daha net tespit yapmanıza olanak sağlar.


 


ARAMA BAŞLIĞI


Coin HUNTERdedektör, su geçirmez hafif ve sağlam, 27 cm D-D arama başlığına sahiptir. Özel başlık yapısı sayesinde kayalık alanlar, yoğun mineralli zeminler, sürülmüş tarlalar, plaj ve atık metalli zeminler gibi her türlü zorlu toprak yapısına çok rahat nüfuz edebilir.ŞARJ EDİLEBİLİR UZUN PİL ÖMRÜ


Coin HUNTERdedektör şarj edilebilir 10adet 1100 mah uzun ömürlü pilleri sayesinde 30 saate kadar arama yapma imkânı sunar. Değiştirilebilir 10’lu pil yuvası sayesinde biten pillerinizi değiştirerek stressiz bir arama yapma imkânı sağlar ve hiçbir zaman aramalarınızı yarım bırakmaz.


TÜRKİYE GENELİNDE POSTA ÖDEMELİ GÖNDERİLİR KONTROLLÜ


0212 245 44 84


0545 245 44 84


www.hedefdedektor.com


www.dedektor.web.tr


Önemli bilgiler

 • Satıcılarla yüzyüze görüşerek yada telefonda konuşarak riskinizi en aza indirebilirsiniz.
 • Bilinmeyen, fazla tercih edilmeyen veya güvenmediğiniz ödeme servisleriyle alışveriş yapmayınız. Kapıda ödemeyi tercih ediniz.
 • Başka ülkelerden alıcı-satıcılarla iletişime geçmeniz önerilmez.
 • Bu site hiçbir şekilde alım-satım işlemlerine, ödeme yollarına, kargolama işlemlerine karışmaz. Sadece alıcı ile satıcının buluşmasına aracılık eder.