Fiyat Sor KOCAMUSTAFAPAŞA LCD TV-LED TV-PLAZMA TV SERVİS - Maltepe

İşaretle spam ilan yanlış bölüm kopya ilan süresi dolmuş saldırgan tavır

Televizyon Yayın: 26/06/2013 Güncelleme: 26/06/2013 Bu ilanı takip et
  • İlan Türü: Satılan / Verilen
  • Ülke: Türkiye
  • Şehir: İstanbul
  • İlçe: Maltepe
  • Görüntülenme: 85

0507 203 95 40
Her marka televizyon tamiri yapan firmamızın TSE 10956 hizmet yeterlilik belgesi vardır.Teknik servis atölyemizde Arçelik , Beko , Vestel , Telefunken , Saba , Profilo ,Siemens ,Grundig , Philips , Sony , Samsung , Lg , Panasonic , Loewe , Sharp , Thomson , Cartel ,Schaub Lorenz , Dıboss , Toshiba vb marka televizyonların her türlü tamir ve bakımı Uzman teknisyenlerimiz tarafından orjinal yedek parça ve işçilik garantisi verilerek yapılmaktadır.
Naz Teknik siz değerli müşterilerimize haftanın 7 günü, günün her saati hizmet vermektedir. Elektronik cihazlarınız ile ilgili her türlü sorunlarınız için çekinmeden bizi arayabilir yada mail atabilirsiniz. TV servisimiz tarafından sizden tamir için getirilen televizyon ve diğer cihazlar hızlı bir şekilde (genelikle aynı gün içeriside) onarımı gerçekleştirilip servis araçlarımız ile tekrar bulunduğunuz yere getirilir.
TV tamiratlarını daha hızlı gerçekleştirebilmek için, atölyemiz de gerekli olabilecek hertürlü yardımcı ölçüm cihazları, bunların yanısıra depomuzda gerekli olabilecek tüm televizyonların orjinal yedek parçalarını, bilgisayar verilerimize göre yaklaşık 20 bin elektronik parça,bunların tamamını bulundurmaktayız .
Televizyon ve diğer elektronik cihazlarınızın arıza tespiti yapıldıktan sonra parça ve tamir ücreti hakkında müşterilerimiz bilgilendirilir ve ancak müşterimizin talebi üzerine cihaz onarımına geçilir, TV tamir servisimizde fiyat konusunda kişinin onayı alınmayan cihaz için herhangi bir ücret talep etmeksizin kendilerine iade edilir.
Müşterilerimiz TV’nin arızası ile ilgili mutlaka bilgilendirilir daha sonra televizyonda meydana gelebilecek arızalar, gerekli ölçüm ekipmanlarımız ve deneyimli teknik servis elemanlarımız tarafından tespit edilebilmekte, bununla ilgilide müşterilerimizin bilgisi dahilinde önceden müdahale etme şansına sahibiz bu sayede TV’lerinizi yeniden tamirci tamirci dolaştırmaktan kurtulmuş oluyorsunuz.
Elektronik mesleği uzmanlık ister,cihazlarınızı uzman olmayan kişilere asla teslim etmeyiniz

KOCAMUSTAFAPAŞA LCD-LED TV SERVİS
YEDİKULE LCD-LED TV SERVİS
ÇAPA LCD-LED TV SERVİS
FINDIKZADE LCD-LED TV SERVİS
ŞEHREMİNİ LCD-LED TV SERVİS
CERRAHPAŞA LCD-LED TV SERVİS
SİLİVRİKAPI LCD-LED TV SERVİS
MEVLANAKAPI LCD-LED TV SERVİS
LALELİ LCD-LED TV SERVİS
AKSARAY LCD-LED TV SERVİS
TOPKAPI LCD-LED TV SERVİS
FATİH LCD-LED TV SERVİS
BEYAZIT LCD-LED TV SERVİSÖnemli bilgiler

  • Satıcılarla yüzyüze görüşerek yada telefonda konuşarak riskinizi en aza indirebilirsiniz.
  • Bilinmeyen, fazla tercih edilmeyen veya güvenmediğiniz ödeme servisleriyle alışveriş yapmayınız. Kapıda ödemeyi tercih ediniz.
  • Başka ülkelerden alıcı-satıcılarla iletişime geçmeniz önerilmez.
  • Bu site hiçbir şekilde alım-satım işlemlerine, ödeme yollarına, kargolama işlemlerine karışmaz. Sadece alıcı ile satıcının buluşmasına aracılık eder.