750.00 TL Avanos Köpek Eğitim Merkezi - Bünyan

İşaretle spam ilan yanlış bölüm kopya ilan süresi dolmuş saldırgan tavır

Dostlarımız İçin Hizmetler Yayın: 16/09/2013 Bu ilanı takip et
 • İlan Türü: Satılan / Verilen
 • Ülke: Türkiye
 • Şehir: Kayseri
 • İlçe: Bünyan
 • Mahalle: Kayseri/Bünyan
 • Görüntülenme: 72
 • Açık adres: Kayseri/Bünyan

KAYSERİ`NİN İLK ve TEK KÖPEK EĞİTİM OKULU

Uzman ve sertifikalı eğitmen kadromuzla iç anadolu ve tüm Türkiye`deki siz ve değerli dostlarımıza hizmet vermek için kurulmuştur

Tesisimiz 2000m² alan üzerine kurulu olup 4m²(2x2) açık ve kapalı 12m²(4x3) VIP padoklar(kafes) ve doğumhanemizle hizmet vermektedir


Temel Itaat:
Köpek ile sahibinin birbirlerini anlamalarını ve belli bir mantık çerçevesinde köpeğin tasmalı olarak itaat etmesini sağlayan eğitim düzeyine temel itaat eğitimi ismi verilir. Bu eğitimin sonunda köpek tasmalı olarak “otur, yat, kalk, yürü, topuk, bekle, dur, sürün, öl, aferin ve hayır” komutlarını sesli ve işaretli olarak, sahibinden gelecek komutlara göre yerine getirmesini öğrenir. Hepimizin köpekleri bu komutları bir şekilde uygulamaktadırlar, Ama buradaki hedef, köpeğin komutları tekrarlatmadan düzenli ve seri bir şekilde yerine getirmesidir. Eğitim süresi köpeğin ırk, karakter ve yaş özelliğine göre 20 ila 25 günarasındadır.
Ileri Itaat:
Şekil olarak Temel itaat eğitimindeki komutlar ile aynıdır. Bu eğitimin farkı, köpek ile sahibi arasında her hangi bir tasma, flexi gibi köpeğin bağlı olduğu bir cisim bulunmamasıdır. Tasmasız eğitim olarak ta adlandırılan bu eğitim sisteminin hedefi, köpek uzak mesafelerden komuta edilebilmesini ve tasmasız olarak sahibi yanında rahatlıkla kontrollü bir şekilde hareket etmesini sağlamaktır. Eğitim süresi, köpeğin ırk, karakter ve yaş özelliğinin yanında sahibinin de eğitimdeki performansına bağlı olarak 20 ila 25 gün arasında sürmektedir.
Alan Koruma:

Köpeğin bulunduğu bölgeyi yabancılara karşı kontrollü bir şekilde korumasını sağlayan eğitim sistemidir.
Bodyguard:
Köpeğin sahibini yakın koruma eğitimidir.Eğitimin isminden de anlaşılacağı gibi köpek sahibinin yakın koruma görevlisidir. Bu eğitime sahibinin talebi üzerine yours ve silah eğitimi de dahil edilebilir. Alan Koruma ve Bodyguard eğitimleri için fazlaca detaya girmek istemiyorum, Toplumumuzda köpek kültürü henüz olgunlaşma aşamasında olmasından dolayı, bu tür eğitimler yanlış ve farklı yorumlanabilmektedir. Örnek : 1. Gayri meşru iş ile uğraşan bir köpek sahibi köpeğinin polis ve asker üniformalarına karşı 1. derece saldırı eğitimi alması talebinde bulunmuştur. 2. Aile çay bahçesi işleten işletme sahibi, çay bahçesinin giriş kapısı yanında devamlı olarak bağlı bulunan köpeğinin Alan Koruma eğitimi almasını istemiştir.
Av Eğitimi
-Ferma
-Aport
-Geveleme
-Silah sesi

BONUS ÖZELLİĞİ TAŞIYAN KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 12 TAKSİT İMKANI İLE GARANTİLİ KÖPEK EĞİTİMİ.

PET NAKİL ARAÇLARIMIZLA TÜM TÜRKİYE`YE MOBİL HİZMET VERMEKTEYİZ.

GSM:0533 139 43 35

TEL: 0352 712 30 30

                                             http://www.k9egitim.com


Önemli bilgiler

 • Satıcılarla yüzyüze görüşerek yada telefonda konuşarak riskinizi en aza indirebilirsiniz.
 • Bilinmeyen, fazla tercih edilmeyen veya güvenmediğiniz ödeme servisleriyle alışveriş yapmayınız. Kapıda ödemeyi tercih ediniz.
 • Başka ülkelerden alıcı-satıcılarla iletişime geçmeniz önerilmez.
 • Bu site hiçbir şekilde alım-satım işlemlerine, ödeme yollarına, kargolama işlemlerine karışmaz. Sadece alıcı ile satıcının buluşmasına aracılık eder.