1.00 TL ankara bilgisayarcı 05447907219 - Çankaya

İşaretle spam ilan yanlış bölüm kopya ilan süresi dolmuş saldırgan tavır

Bilgisayar Servisleri Yayın: 11/08/2015 Bu ilanı takip et
  • İlan Türü: Satılan / Verilen
  • Ülke: Türkiye
  • Şehir: Ankara
  • İlçe: Çankaya
  • Görüntülenme: 10

SİZE YAKIN BİR BİLGİSAYARCI ARAMAYA SON VERİYORUZ...YERİNDE HİZMET İLE AYRICALIĞINIZI KEŞFEDİNGARANTİLİ VE YERİNDE BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ ANKARA05447907219Kapı kapı servis aramanıza gerek yok arayın biz size gelelim. Bilgisayar ve bilgisayar donanımlarınızdaki her türlü sorun için 24 saat teknik servis Ankara’da, adresinizde deneyimli ,güvenilir ,garantili, dürüst bilgisayar teknik servis, bakım Onarım ve satış HizmetiYerinde Bilgisayar Servis : 05447907219 Adresinizde, bilgisayar, teknik servis ve teknik destek hizmetiADSL-ttnet modem Kurulumu internet Baglantı sorunları çözülmesiHer türlü, masa üstü yada diz üstü ( Laptop ) bilgisayarlarınızın garantili bakım onarımı, format kurulumu, satış ve servisi Windows Vista/XP kurulum teknik destek işlemleri Bilgisayar bakım ve virüs temizleme Bilgisayar alım-satış,tamir ve bakım servisi Yazıcı tamir ve bakım Network kurulumu Bilgisayar sarf malzemeleri satışı Bakım anlaşmaları ADSL modem kurulumu Veri kurtarma hizmetleri7/24 saat teknik servis Uygun fiyatlar Garantili hizmet Telefon veya Msn yoluyla ücretsiz destek ve bilgi alabilirsiniz…Yerinde Hizmet servisimiz vardır. 100. Yıl, A. Ayrancı, Akay, Anıttepe, Aşağıayrancı Atatürk Bulvarı, Bahçelievler, Bakanlıklar, Balgat, Beşevler Beştepe, Beykent, Beysukent, Beytepe, Bilkent, Bilkent Üniversitesi, Birlik Mahallesi, Cebeci, Cinnah, Çetin Emeç Bulvarı, Çiğdem Mah. Çukurambar, Demirtepe, Dikimevi Dikmen, Emek, G.Osmanpaşa, Gaziosmanpaşa, Hoşdere, İncek, İncesu, Karakusunlar, Kavaklıdere, Keklikpınarı, Kırkkonaklar, Kızılay, Kolej, Küçükesat, Maltepe, Mebusevleri, Merkez, Meşrutiyet, Mithatpaşa, Mustafa Kemal Mah. Necatibey, Nenehatun, Oran, Öveçler, Seyranbağları, Sıhhiye, Tandoğan, Topraklık, Tunalı Hilmi Tunus Cad. Turan Güneş Bulv. Ümitköy, Y.Ayrancı Yıldız, Yukarı Ayrancı, Yüzüncüyıl


Önemli bilgiler

  • Satıcılarla yüzyüze görüşerek yada telefonda konuşarak riskinizi en aza indirebilirsiniz.
  • Bilinmeyen, fazla tercih edilmeyen veya güvenmediğiniz ödeme servisleriyle alışveriş yapmayınız. Kapıda ödemeyi tercih ediniz.
  • Başka ülkelerden alıcı-satıcılarla iletişime geçmeniz önerilmez.
  • Bu site hiçbir şekilde alım-satım işlemlerine, ödeme yollarına, kargolama işlemlerine karışmaz. Sadece alıcı ile satıcının buluşmasına aracılık eder.