Fiyat Sor Evden para kazanmak ister misiniz? - Çankaya

İşaretle spam ilan yanlış bölüm kopya ilan süresi dolmuş saldırgan tavır

Web - Sosyal Ağ Hizmetleri Yayın: 01/03/2016 Güncelleme: 01/03/2016 Bu ilanı takip et
  • İlan Türü: Aranan
  • Ülke: Türkiye
  • Şehir: Ankara
  • İlçe: Çankaya
  • Görüntülenme: 10

Sistem Nasıl Çalışır?


Sisteme kaydınız yapıldıktan sonra, size bir kullanıcı adı ve şifre verilir. Bu kullanıcı adı ve şifreyi kullanarak istediğiniz zaman sisteme giriş yapabilirsiniz. Ve sohbete başlayabilirsiniz.

Yapmış olduğunuz süreleri anlık olarak sistemden takip edebilirsiniz.

Dikkat: Bizim uygulamamıza benzer sahte siteler türetilmiştir, ve bu tür siteler operatörlerin sürelerini çalmakla beraber, ödemesini yapmaktadır. Lütfen bu tür sitelere kanmayınız. Size ödemelerinizin düzenli bir şekilde alabileceğiniz garantisini verdiğimiz gibi ayrıca sisteme online olurken bir kronometre ile sürenizi tutun ve daha sonra sistemdeki sürenizle karşılaştırın : )

Ortalama Kazanç Hesaplaması;

Günde toplam 10 saat kalsanız; 6 saatini özelde , 4 saatte genel odada kaldığınızı varsayarsak;

25 * 6 = 150 TL + 4*1= 4 TL => 154 TL / günlük kazanç


Hemen üye olup para kazanmak için burayı tıklayın
 

Biz nasıl kazanıyoruz ?

* Görüntülü sohbet sitemizde operatör ile sohbet etmek isteyen üyeler süre satın alır, satın alına süreden elde edlin gelirler ile operatör kazançları ödenir ve sitenin masrafları karsılanır (vergilendirme ve teknik giderler reklam vb.) elde edilen gelirin %3' ila %8 arası bir bölümü bizim kazancımız olarak kalmaktadır.

Siz nasıl kazanıyorsunuz?

* sitemizdeki bay üyeler görüntülü sohbet yapabilmek için süre satın alırlar, sizinle sohbet etkilerinde almış oldukları süreyi kullanırlar, bizde burdan elde edilen kazancın (60dk için 25tl kazanırsınız) bir kısmını size ödüyoruz.

NOT : Haftalık veya aylık olarak sabit bir gelir elde edilemez öperatörün günlük çalışma saatine göre kazanç değişiklik göstermektedir.


Youtube video

Önemli bilgiler

  • Satıcılarla yüzyüze görüşerek yada telefonda konuşarak riskinizi en aza indirebilirsiniz.
  • Bilinmeyen, fazla tercih edilmeyen veya güvenmediğiniz ödeme servisleriyle alışveriş yapmayınız. Kapıda ödemeyi tercih ediniz.
  • Başka ülkelerden alıcı-satıcılarla iletişime geçmeniz önerilmez.
  • Bu site hiçbir şekilde alım-satım işlemlerine, ödeme yollarına, kargolama işlemlerine karışmaz. Sadece alıcı ile satıcının buluşmasına aracılık eder.