1000.00 TL Kiralık İş Makinaları - Küçükçekmece

İşaretle spam ilan yanlış bölüm kopya ilan süresi dolmuş saldırgan tavır

Diğer Araçlar Yayın: 21/10/2013 Güncelleme: 11/11/2015 Bu ilanı takip et
 • İlan Türü: Satılan / Verilen
 • Ülke: Türkiye
 • Şehir: İstanbul
 • İlçe: Küçükçekmece
 • Mahalle: KÜÇÜkÇekmece
 • Görüntülenme: 70
 • Açık adres: Halkalı Mah. Zeynebiye Cad. No:72

ED MAKİNE


 İş makinelerinin operasyonel kiralanması konusunda Türkiye’de profesyonel anlamda faaliyet gösteren iş makinesi kiralama şirketidir...

Bu işlevselliği gerek yetişmiş teknik ekibi, gerek yetişmiş operatör kadrosu ve gerekse iş makinası parkı ile sağlamaktadır.

Bünyesinde bulundurduğu geniş makine parkı ile her türlü projelerinize ve makine ihtiyacınıza kendi yetiştirmiş olduğu operatörlerinin kullanımında olan makinelerle destek verebilecek yapıdadır.

ED MAKİNE parkında; hemen hemen dünya çapında kalitesi ve verimliliği ile ün yapmış tüm marka ve tipte  dozer, loder, greyder,su ekskavatörü, amfibik ekskavatör,uzun bomlu ekskavatör, mobil konkasör, mobil elek, paletli ve lastikli kırıcılı kovalı ekskavatör, toprak silindiri,yama silindiri, asfalt silindiri, beko loder, forklift, v.b. bulundurmaktadır.


ED MAKİNE


KİRALAMA DANIŞMANI


ERTUĞRUL BEY


+90 212 472 79 80


+90 535 724 51 02


http://edmakine.sahibinden.com


EDMAKİNE.COM


İŞ MAKİNESİ KİRALAMADA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ


 


 


 


 


 


 


ed makine ,silindir, toprak silindir, asfalt silindir, excavator, kiralık beko loder, kiralık loder, kiralık paletli loder, kiralık makina, kiralık paletli makina, kiralık lastikli makina, kiralık excavator, kiralık paletli excavator, kiralık tekerlekli excavator, kiralık paletli ekskavatör, kiralık tekerlekli kepçe,Kiralık Silindirler Kiralık toprak silindiri, Kiralık asfalt silindiri, Kiralık asfalt yama silindiri, Kiralık el tipi silindirler, Kiralık uzaktan kumandalı silindirler, silindir kiralık, yama silindiri, kiralık kato, kiralık kepçe, kiralık dozer, cat d8t dozer, kiralık oto, kiralık araba, kiralık araç, Inşaat Ve Emlak, İnşaat Makinaları, İş Makinaları, Makina Metal, Hafriyat, İstanbul içinde Inşaat Ve Emlak, İstanbul içinde İnşaat Makinaları, İstanbul içinde Makina Metal, İstanbul içinde Kiralık İş Makinaları, İstanbul içinde Satılık İş Makinaları, İstanbul içinde İş Makinaları, kiralık greyder, satılık greyder, yol makinaları, iş makinaları,greyder kiralama,greyder satış,satılık iş makinaları,kiralık iş makinaları, greyder,caterpıllar greyder,greyder iş makinası, silindir,toprak silindiri,yol silindiri,keçi ayağı silindir,çift tanburlu silindir,asfalt yama silindiri, kompaktör,wabil,finiser,kiralık silindir,satılık silindir, kiralık toprak silindiri,satılık toprak silindiri,hamm silindir,bomag silindir.amman silindir,silindir iş makinası,silindir,tanbur silindir,wibrasyonlu silindir,serme sıkıştırma,serme sıkıştırma makinaları,makina kiralama makina satış,hafriyat,zemin düzeltme,140 h greyder,caterpıllar 140 h greyder,hamm ,bomag,amman,wögele


Önemli bilgiler

 • Satıcılarla yüzyüze görüşerek yada telefonda konuşarak riskinizi en aza indirebilirsiniz.
 • Bilinmeyen, fazla tercih edilmeyen veya güvenmediğiniz ödeme servisleriyle alışveriş yapmayınız. Kapıda ödemeyi tercih ediniz.
 • Başka ülkelerden alıcı-satıcılarla iletişime geçmeniz önerilmez.
 • Bu site hiçbir şekilde alım-satım işlemlerine, ödeme yollarına, kargolama işlemlerine karışmaz. Sadece alıcı ile satıcının buluşmasına aracılık eder.